Kilka słów o mojej pracowni Szkatułka Ami

Od czego się zaczęło?

Od dzieciństwa mieszkałam z babcią, która dążyła do tego bym zainteresowała się pracami manualnymi. Robiłam swetry, poszewki, koce, haftowałam obrazy, gobeliny, tworzyłam obrazy, ozdobne pudełka i tak przyszedł czas na biżuterię.

Z czego tworzę?

Głównym materiałem jakim tworzę biżuterię, jest malutki koralik w rozmiarze 1,5 cm. To z nich tkam, plotę i szydełkuję najczęściej, dodając inne materiały jak np. sznurek. To dzięki koralikom odkryłam moją cierpliwość, spokój i wyciszenie po całym dniu gonitwy.

Drugim zakochaniem była miedź w postaci blachy bądź kółeczek. Uwielbiam łączyć ozdobne kamienie z blachą, zawsze efekt końcowy mnie zaskakuje. Z kółeczek miedzianych splatam sznury w technice chainmaille, które idealnie nadają się na męską biżuterię.

Na jakie okazje?

Biżuterię wyjętą spod moich rąk, możesz nosić na co dzień, bo właśnie z tą myślą ją projektuję. Ja osobiście w mojej szkatułce trzymam tylko to co mogę założyć i do jeansów i do sukni. Nie lubię by biżuteria leżała bezczynnie na dnie szuflady. Każdą starannie wykańczam, by długie lata cieszyła oko 🙂

A jak ją wysyłam?

Biżuterię wysyłam w przeciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli to ma być biżuteria na zamówienie, to już indywidualnie umawiamy się na termin dostawy. Każde zamówienie starannie pakuję w ozdobne pudełeczko z moim firmowych logiem, ozdabiam wstążką, dodaję liścik i tak całość pakuję w kopertę bąbelkową, by w czasie podróży nic jej się nie przydarzyło.

Zamówienia indywidualne?

Śmiało możesz do mnie napisać, jeżeli czegoś szukasz specjalnego a tego nie ma w pracowni, bądź widzisz coś co chcesz ale trochę inne 🙂 Razem stworzymy biżuterię idealną dla Ciebie.

Tak możesz ze mną się skontaktować.

Napisz do mnie email: szkatulka.ami@gmail.com

Zadzwoń by porozmawiać bezpośrednio : 888 288 933

Jestem też na: Facebook Instagram